Brad Pitt’ten konser sürprizi

Eklenme Tarihi : 2017-07-25 05:36:08


 

Brad Pitt, Angelina Jolie’yle boşanma aşamasında zor günleri atlatması için yardım eden Frank Ocean’ın konserinde sahneye çıktı. Pitt, sahnede mimikleriyle oyunculuk yeteneğini konuşturdu.

Hollywood’un ünlü oyuncusu Brad Pitt, Angelina Jolie ile ayrılık aşamasında yaşadığı zor günleri atlatmasına yardım eden arkadaşının konserinde görüntülendi.

Frank Ocean’ın konserine giden 53 yaşındaki ABD’li oyuncu, sahnede sürpriz bir şekilde yer aldı.

29 yaşındaki Ocean’ın Pitt için şarkı söylediği konserde, Pitt de görüntüsüyle sahneye katkıda bulundu.

Sahnenin bir bölümünde otururken telefonla konuşma rolü oynayan Pitt, mimikleriyle yeteneğini konuşturdu.

O esnada Ocean, The Carpenters’ın ‘Close To You’ şarkısının Stevie Wonder versiyonunu seslendirdi.

Ocean’ın Pitt’e telefonda serenat yaptığı sahne gösterisi seyircilerden büyük alkış aldı.

Pitt, 42 yaşındaki Angelina Jolie ile boşanma aşamasındayken Frank Ocean’ın müziğinin kendisine yardımcı olduğunu söyleyerek, “Çok fazla Frank Ocean dinledim” demişti.

Mayıs ayında GQ’ya konuşan ünlü aktör, “Bu genç adam çok özel. Çiğ gerçekler hakkında konuşabiliyorum. Acı verici derecede dürüst. Çok çok özel biri” şeklinde konuşmuştu.

Eylülde açılan boşanma davası sonrası 6 çocuğun velayeti için Jolie ile mücadele içine giren Pitt, sonunda geçici anlaşmaya vardı. Mahkeme, çocukların velayetini geçici olarak Jolie’ye verdi ve Pitt’e de tarapist eşliğinde görüşme hakkı tanıdı.

‘Bay ve Bayan Smith’ filminin çekimleri esnasında birlikte olmaya başlayan Jolie ve Pitt, 10 yıllık birlikteliklerinin ardından evlenmiş ve iki yıl evli kalmıştı.