Vatanım Sensin Yeni Fragmanı

Eklenme Tarihi : 2017-05-30 06:04:36Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı nihayet yayınlandı. 30. Bölüm fragmanında, gizemli bir telegrafa dikkat çekiliyor. Peki, yeni bölüm fragmanındaki gizemli telegraf kim için ve ne için çekildi. Ayrıca, Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında, Vasili, Cevdet'in tüm planlarını öğrendi, Leon ile ilgili son gelişmeleri de öğrenmiş bulundu. İşte Vatanım sensin yeni bölüm fragmanı!

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı an itibariyle yayınlandı! 30. Bölüm fragmanı, yeni bir telegrafa dikkat çekiyor. Telegrafta henüz neler geçiyor bilinmiyor ancak 30. Bölüm fragmanına göre, Vasili, Cevdet ve ailesiyle ilgili emir alıyor. Ancak fragmana rağmen, yeni bölüm fragmanındaki anlamından farklı şeyler içeren bir telegraf da olabilir.


VATANIM SENSİN YENİ BÖLÜM FRAGMANINDEA CEVDET'İN BELGELERİ SIZDIRILDI!

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında kurtuluş mücadelesi zora giriyor. Cevdet'e yapılan ev aramasında, evde bulunan çok gizli belgeler ortaya çıkıyor ve sızdırılıyor. Vasili'nin Cevdet'e yaptığı oyun ile Cevdet'in Yunanların içerisine sızdığı anlaşılır.


Cevdet'in odasında sakladığı çok özel belgeler bile Vasili'nin eline geçer. Bu belgelerde tüm gerçekler ve Cevdet'in vasiyeti yer alır. Vasili'nin tüm okudukları arasında en can alıcı açıklama ise Ali Kemal'in Vasili ve Veronika'nın oğlu olduğunu belirten cümle olur.